www.topjob.hu

üzemeltetési ügyintéző

  • A hirdetés 837 napja lejárt

Ferenczy Múzeum - Szentendre

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

üzemeltetési osztályvezető

beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:

A vezetői megbízás határozott időre, 5 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2000 Szentendre, Kossuth Lajos utca 5.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az Üzemeltetési Osztályon dolgozók munkájának irányítása, a munkavégzés ellenőrzése. A múzeum vagyonkezelésébe tartozó épületek állagmegóvásának, szakszerű karbantartásának, továbbá a múzeumi ingatlanokkal kapcsolatos beruházások szakszerű megszervezése és lebonyolítása. Közbeszerzési eljárások előkészítése, az éves közbeszerzési terv elkészítésében való közreműködés. Az energiagazdálkodás-, a tűz -és a munkavédelem feletti irányító és ellenőrző feladatok ellátása. Gondoskodik az épületek biztonsági feladatainak és a rendeltetésszerű működés elláttatásának feltételeiről, figyelemmel kíséri az üzemeltetési ügyeket, azok megoldásait saját hatáskörben intézi, ha szükséges, megoldási javaslatait a vezetőség felé továbbítja. Az osztály működéséhez kapcsolódó adminisztratív feladatok megszervezése, azok ellátásának irányítása. Kapcsolattartás a múzeum szervezeti egységeivel és külső partnerekkel. A kiadott feladatok végrehajtásának összehangolása és ellenőrzése.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

§         Főiskola, műszaki,

§         vezetői tapasztalat - Legalább 1-3 év vezetői tapasztalat,

§         műszaki-üzemeltetési területen - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

§         Felhasználói szintű Internetes alkalmazások,

§         Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

§         büntetlen előélet, cselekvőképesség, magyar állampolgárság vagy külön jogszabály alapján a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándotrolt vagy letelepedett státusz

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

§         Emelt szintű szakképesítés, egyéb műszaki szakképzettség,

§         műemlék és műemlék jellegű épületek felújításához kapcsolódó munkákban való részvétel - 1 év alatti szakmai tapasztalat,

§         építőiparban szerzett tapasztalat - 1 év alatti szakmai tapasztalat,

Elvárt kompetenciák:

§         stratégiai gondolkodásmód,

§         proaktív beállítottság,

§         határozott döntési képesség,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

§         fényképes szakmai önéletrajz, motivációs levél, végzettség és egyéb szakképesítés igazolására szolgáló dokumentumok másolata, nyilatkozat arról, hogy a benyújtott pályázatot a bírálatban résztvevők megismerhetik, 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány vagy a bizonyítvány igénylésének igazolása.

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. február 5.

A pályázatok benyújtásának módja:

§         Postai úton, a pályázatnak a Ferenczy Múzeum - Szentendre címére történő megküldésével (2000 Szentendre, Fő tér 2-5. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: A/1000/2015 , valamint a beosztás megnevezését: üzemeltetési ügyintéző. §         Postai úton, a pályázatnak a Ferenczy Múzeum - Szentendre címére történő megküldésével (2000 Szentendre, Kossuth Lajos utca 5. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: A/1000/2015, valamint a munkakör megnevezését: üzemeltetési ügyintéző.

vagy

§         Elektronikus úton Titkárság részére a titkarsag@femuz.hu E-mail címen keresztül Elektronikus úton részére a E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Kinevezésről a pályázat előkészítő bizottság véleménye alapján a múzeumigazgató dönt. A pályázatok előszűrése után a bizottság javaslatot tehet szóbeli meghallgatásra. A pályázat kiírója fenntartja a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek nyilvánítsa. A pályázat elbírálását követően az eredménytelen pályázók írásban értesítést kapnak, a beküldött pályázatok megsemmisítésre kerülnek.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. február 26.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.femuz.hu honlapon szerezhet.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. január 8.

A pályázati kiírás közzétevője a Nemzeti Közigazgatási Intézet (NKI). A pályázati kiírás a munkáltató által az NKI részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.

Helyek Pest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Aktiválás időpontja 2016.01.09.