www.topjob.hu

Vezetői asszisztens

  • A hirdetés 1288 napja lejárt

Pénzügyi (banki) területre keresünk

közgazdasági egyetemi diplomával és minimum középfokú, élő nyelvtudással rendelkező munkatársat

vezetői asszisztens

munkakörre.

Elvárások: Ön az ideális jelölt, ha:

  • Közgazdasági egyetemi diplomával rendelkezik,
  • Legalább egy nyelvből (főként angol vagy német) minimum középfokú élő nyelvtudással rendelkezik,
  • Kiválóan kommunikál,
  • Önálló munkavégzésre képes.

Előny:

  • Több nyelvből minimum középfokú nyelvtudás,
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély és vezetési rutin,
  • Pénzügyi (banki, biztosítási) területen szerzett tapasztalat.

Feladatok: Az ideális jelölt feladatai:

  • Vezetői munka segítése, támogatása, kiszolgálása,
  • Projektekben való önálló részvétel.

 Amit kínálunk Önnek:

  • Versenyképes fix jövedelem,
  • Egyéb juttatások (cafeteria),
  • Kreatív munkavégzés,
  • Profi háttér.

Kérjük motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre megküldeni szíveskedjen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő